WYTYCZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

Utworzono dnia 08.10.2020

Drodzy Rodzice , Kochane Przedszkolaki

Przed nami nowy rok szkolny, ale rok jakże inny od tych które znaliśmy do tej pory.
Z jednej strony, odczuwamy niepokój w związku z trwającą epidemią, a z drugiej, jest w nas ogromna tęsknota do kontaktu z ludźmi, do wspólnych zabaw, spotkań, bezpośrednich rozmów, których nie zastąpi żadna platforma czy aplikacja internetowa.
Mimo niepokoju towarzyszącego obecnie wszystkim rozsądnym ludziom, czekamy na Was, Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice!
Aby nasze codzienne spotkania były przede wszystkim bezpieczne, proszę zapoznać się z wytycznymi GIS z dnia 25 sierpnia 2020r. -IV aktualizacja na temat działalności przedszkoli od września 2020 r. Wkrótce na naszej stronie będą dostępne zaktualizowane, wewnętrzne procedury bezpiecznego pobytu w przedszkolu w czasie epidemii.
Życzymy sobie wzajemnie powodzenia i wytrwałości w nowym roku szkolnym .

Aneta Ciok-dyrektor przedszkola

poniżej zamieszczamy link do obowiązujących wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020 r. (IV aktualizacja) dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.