INFORMACJE DOTYCZĄCE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Od 1 września 2020 r.

Przedszkole Samorządowe w Milanowie czynne jest

w godzinach 7.00 – 15.30

Rok przedszkolny rozpoczyna się 1 września 2020 r.(wtorek).

Dziecko należy przyprowadzić do godziny 8. 30 do przedszkola i postępować zgodnie z poleceniami pracownika przedszkola.

Rodzice dzieci nowo przyjętych mogą wprowadzić dzieci na salę (jeden rodzic)

W części wspólnej, czyli szatni przedszkolnej będzie mogło przebywać jednocześnie do 3 osób dorosłych z dzieckiem ,najlepiej z tej samej grupy przedszkolnej.

W szatni wyznaczone są na obuwie i ubranie dla każdego dziecka półki indywidualne ze znaczkami. Proszę na liście przyporządkowanej do danego oddziału odszukać imię i nazwisko własnego dziecka i zapoznać się ze znaczkiem .

Do przedszkola może uczęszczać wyłącznie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola mają zachować dystans społeczny w odniesieniu do pracowników podmiotu jak i innych dzieci i ich rodziców wynoszący min. 2 m.

Rodzice mogą wchodzić z dziećmi wyłącznie do przestrzeni wspólnej podmiotu,czyli szatni z zachowaniem zasady – od 1 do 3 rodziców z dzieckiem w odstępie od kolejnego rodzica z dzieckiem 2 m, przy czym należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (min. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Dziecko przekazujemy pracownikowi przedszkola w drzwiach przed wejściem na sale .

Od 1 do 4 września należy wypełnić umowę o świadczeniu usług wychowania przedszkolnego i dostarczyć do przedszkola (druki można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub bezpośrednio z placówki)

Odpłatności za przedszkole będą miesiące od 1 do 10 każdego miesiąca u Pani intendent w budynku szkoły .

• opłata za godzinę powyżej 5 godzin dziennie – 1 zł ( nie obowiązuje dzieci 6 letnich)

• dzienna stawka żywieniowa – 5,00 zł (śniadanie, obiad)

Rodzice/opiekunowie oraz wszystkie osoby wchodzące na teren przedszkola zobowiązani są:

• do osłony ust i nosa

• posiadania rękawiczek lub dezynfekcji rąk przy wejściu

Licznik odwiedzin: